Head Kids Cup Zakończony!

Head Kids Cup Zakończony!

Ostatni akcent Head Kids Cup za nami. Jaś Wygona najlepszy!

W pierwszy weekend września rozegraliśmy turnieje masters w kategorii czerwonej oraz pomarańczowej. W całym cyklu udział wzięło 67 zawodników i zawodniczek! W finałowym turnieju  w kategorii do 8 lat na starcie stanęło dziesięcioro zawodników. Turniej wygrała Oliwia Sybicka, która w finale pokonała Karola Kurka. Do Oliwki powędrowała nowiutka rakieta HEAD. Równie zacięty turniej odbył się w słoneczną niedzielę. W kategorii pomarańczowej wystartowało 20 zawodników, którzy rozegrali 42 spotkania! Pierwsze miejsce i rakietę u chłopców zgarnął nasz zawodnik Jaś Wygona, który ograł Oskara Zająca. Na trzecim miejscu uplasował się Karol Faracik i Wiktor Jeż. U dziewczynek zwyciężyła Zosia Bednarz, która w finale pokonała Oliwię Sybicką, trzecie miejsce po udanym turnieju zajęła Małgosia Bajorek.

Serdecznie dziękujmy firmie HEAD, za wsparcie naszego cyklu świetnymi nagrodami, które sprawiły dzieciom mnóstwo radości!
Dziękujemy wszystkim sędziom (Ani, Alwinie, Julce, Adzie, Justynie, Maćkowi, Piotrkowi, Mateuszowi) za dokładne sędziowanie i godziny spędzone w pełnym słońcu!
Podziękowania kierujemy również, do obsługi obiektu za dbanie o porządek, obsługę klientów oraz zrobienie niezliczonej ilości kaw dla rodziców!