W ramach Akademii Tenisa prowadzimy swoją działalność od 2001 roku. W naszej sekcji trenuje ponad 200 dzieci. Do każdego zawodnika staramy się podchodzić indywidualnie tak aby zapewnić odpowiedni rozwój fizyczny oraz osiągnięcie możliwie jak najlepszych wyników sportowych. Nasi zawodnicy posiadają liczne sukcesy na arenie krajowej oraz międzynarodowej. Do najlepszych zawodniczek zaliczana jest Anna Korzeniak wielokrotna Mistrzyni Polski i zwyciężczyni turniejów ITF oraz Marta Kowalska Halowa Mistrzyni Polski 2012. Oprócz indywidualnych sukcesów nasi zawodnicy zdobywają również nagrody w rozgrywkach drużynowych. W 2005 roku nasz zespół zdobył drużynowe Mistrzostwo Polski w kategorii juniorek oraz trzecie miejsce w kategorii kadetek. Zespół wspierały siostry Radwańskie. We wrześni 2012 roku nasze zawodniczki zdobyły III miejsce w drużynowych

W ostatnich latach staliśmy się jednym z wiodących klubów w Małopolsce oraz na stałe zagościliśmy na liście 20 najlepszych klubów tenisowych w Polsce. Zajmujemy się szkoleniem dzieci, młodzieży i dorosłych w każdym wieku.

Nauczanie prowadzimy według wytycznych Międzynarodowej Federacji Tenisowej ITF i programu Play & Stay. Jesteśmy również zrzeszeni w programie Tenis 10, któremu patronuje Polski Związek Tenisowy.

W zależności od poziomu zaawansowania stosujemy różną twardość piłek, aby zapewnić odpowiedni rozwój zawodnikom w każdym wieku. W naszej ofercie znajdują się również treningi ogólnorozwojowe, które mają na celu poprawienie ogólnej sprawności.

Nasze szkolenie odbywa się na kortach przy al. Pokoju 16 (3 korty o nawierzchni sztucznej i 4 o nawierzchni ceglanej) oraz na kortach przy ul. Wysłouchów 34 (3 korty o nawierzchni sztucznej oraz 3 o nawierzchni ceglanej). 

SEKCJA TENISA
HARMONOGRAM ZAJĘĆ
SEZON 2017/2018

Grupy Kids (dzieci 6 - 10 lat)
ul. Wysłouchów 34 ###ff0000

KIDS I

PONIEDZIAŁEK 16:00 - 17:00

Prowadzący: Łukasz Górski

KIDS II

PONIEDZIAŁEK 17:00 - 18:30
CZWARTEK 16:30 - 18:00

Prowadzący: Stanisław Zięba

KIDS III

ŚRODA 16:00 - 17:30
PIĄTEK 16:30 - 18:00

Prowadzący: Mateusz Stawowiak

KIDS IV

ŚRODA 17:30 - 19:00
PIĄTEK 16:30 - 18:00

Prowadzący: Mateusz Stawowiak


KIDS V

PONIEDZIAŁEK 16:00 - 17:00
ŚRODA 16:30 - 17:30

Prowadzący: Magdalena Leśniak-Ogarek


KIDS VI

ŚRODA 16:00 - 17:00
PIĄTEK 17:00 - 18:00

Prowadzący: Stanisław Zięba


KIDS VII

PIĄTEK 17:06 - 17:00

Prowadzący: Łukasz Górski


KIDS VIII

WTOREK 16:30 - 17:30

Prowadzący: Łukasz Górski


KIDS IX

CZWARTEK 16:00 - 17:00

Prowadzący: Łukasz Górski

 

 

 
Grupy Kids (dzieci 6 - 10 lat)
Al. Pokoju 16 ###ff0000

KIDS I

WTOREK 17:30 - 18:30
CZWARTEK 16:30 - 17:30


Prowadzący: Konrad Wojtasik

KIDS II

WTOREK 17:30 - 18:30
CZWARTEK 17:30 - 18:30

Prowadzący: Daniel Olchawa

KIDS III

CZWARTEK 17:30 - 19:00


Prowadzący: Magdalena Leśniak-Ogarek


 

KIDS IV 

WTOREK 17:30 - 18:30

Prowadzący: Maciej Fijałkowski
Nabór do grupy otwarty


KIDS V

WTOREK 16:30 - 17:30

Prowadzący: Daniel Olchawa
Nabór do grupy otwarty 


NPUT I

PONIEDZIAŁEK 16:00 - 17:00
ŚRODA 17:30 - 18:30

Prowadzący: Justyna Sasiak/Daniel Olchawa 


 

NPUT II

WTOREK 16:30 - 17:30
CZWARTEK 16:30 - 17:30

Prowadzący: Konrad Wojtasik/Justyna Sasiak/Magdalena Leśniak-Ogarek
Nabór do grupy otwarty


 

 

Grupy Junior (dzieci 9 - 14 lat)
ul. Wysłouchów 34 ###28bc00

JUNIOR I

WTOREK 17:00 - 18:00

Prowadzący: Stanisław Zięba

JUNIOR II

SOBOTA 9:30 - 10:30

Prowadzący: Mateusz Stawowiak

JUNIOR III

WTOREK 17:30 - 19:00
PIĄTEK 18:00 - 19:30

Prowadzący: Łukasz Górski

JUNIOR IV

PONIEDZIAŁEK 17:00 - 17:00
PIĄTEK 17:00 - 18:00

Prowadzący: Łukasz Górski

 
Grupy Junior (dzieci 9 - 14 lat) 
Al. Pokoju 16 ###28bc00

JUNIOR I

PONIEDZIAŁEK 17:00 -18:30
ŚRODA 16:00 - 17:30

Prowadzący: Justyna Sasiak

JUNIOR II

WTOREK 18:30 -19:30
CZWARTEK 16:30 - 17:30


Prowadzący: Daniel Olchawa

 

Grupy Club
ul. Wysłouchów 34 ###717171

 

CLUB I

WTOREK 19:00 - 20:30
PIĄTEK 18:00 - 19:30

Prowadzący: Stanisław Zięba

 

Grupy Club
Al. Pokoju 16 ###717171

 

CLUB I

PONIEDZIAŁEK 17:30 - 18:30

Prowadzący: Daniel Olchawa

 

 

CLUB II

SOBOTA 14:30 - 16:00

Prowadzący: Anna Dziarkowska

 

Grupy Futures
Al. Pokoju 16 ###00339a

 

FUTURES

PONIEDZIAŁEK 16:00 - 17:30, 18:30 - 20:00
WTOREK 18:30 - 20:00
ŚRODA 16:00 - 17:30, 18:30 - 20:00

CZWARTEK  18:30 - 20:00
PIĄTEK  16:00 - 17:30, 17:30 - 19:00
SOBOTA  8:00 - 9:30, 9:30 - 11:00

Prowadzący: Przemysław Braniecki

Skład grup: PDF

 

Grupy Masters
Al. Pokoju 16 ###252525
MASTERS

PONIEDZIAŁEK 18:30 - 20:00
WTOREK 20:00 - 21:30

CZWARTEK  20:00 - 21:30
PIĄTEK 19:00 - 20:30
SOBOTA 9:30 - 11:00

Prowadzący: Przemysław Braniecki

Skład grup: PDF

Treningi Ogólnorozwojowe
Al. Pokoju 16 ###ff3c00

GRUPA OPEN

CZWARTEK 17:30 - 18:30


Prowadzący: Konrad Wojtasik

GRUPA FUTURES, MASTERS

PONIEDZIAŁEK 17:30 - 18:30
WTOREK 16:30 - 18:00
SOBOTA 11:00 - 12:30

Prowadzący: Przemysław Braniecki

OBOZY TENISOWE
LATO 2018

Sprawdź naszą ofertę wyjazdów w wakacje. Co roku dla młodych tenisistów organizujemy dwa obozy.

Obóz dla dzieci z rocznika 2006 - 2010 - 23.06-04.07.2018 (12-dniowy) - Rychwałd

Koszt:
2199zł
1979zł (dla zawodników KS Grzegórzecki)
*Zawodnicy KS Grzegórzecki mają pierwszeństwo zgłoszeń

I rata - zaliczka 500 zł do 20.03.2018 (zaliczka jest bezzwrotna)
II rata - pozostała część do 01.06.2018

Cena obejmuje:
-Zakwaterowanie i wyżywienie
-Przejazd autokarem
-Ubezpieczenie NNW
-Opiekę wychowawców i trenerów
-Treningi tenisowe (2 razy dziennie)
-Treningi ogólnorozwojowe
-Korzystanie z wielofunkcyjnej hali sportowej (w przypadku złej pogody)
-Sprzęt sportowy
-Atrakcje zawarte w programie obozu

 KARTA KWALIFIKACYJNA OBÓZ RYCHWAŁD 23.06-04.07.2018 (POPIERZ KARTĘ)


 


Obóz dla młodzieży z rocznika 2000 - 2005 oraz grupy Futures - 04.07 - 15.07.2018 (12-dniowy) - Rychwałd

Koszt:
2199 zł
1979 zł (dla zawodników KS Grzegórzecki)
*Zawodnicy KS Grzegórzecki mają pierwszeństwo zgłoszeń

I rata - zaliczka 500 zł do 20.03.2018 (zaliczka jest bezzwrotna)
II rata - pozostała część do 01.06.2018

Cena obejmuje:
-Zakwaterowanie i wyżywienie
-Przejazd autokarem
-Ubezpieczenie NNW
-Opiekę wychowawców i trenerów
-Treningi tenisowe (2 razy dziennie)
-Treningi ogólnorozwojowe
-Korzystanie z wielofunkcyjnej hali sportowej (w przypadku złej pogody)
-Sprzęt sportowy
-Korzystanie z siłowni, basenu oraz boisk znajdujących się na terenie ośrodka
-Atrakcje zawarte w programie obozu

 KARTA KWALIFIKACYJNA OBÓZ RYCHWAŁD 04.07 - 15.07.2018 (POBIERZ KARTĘ)

PÓŁKOLONIE 2018

W okresie ferii zimowych oraz wakacji letnich zapraszamy na półkolonie

Zapraszamy na treningi tenisowe w trakcie wakacji letnich!


I turnus – 09.07 – 13.07.2018 (ul. Dekerta 21)

II turnus – 23.07 – 27.07.2018 (Al. Pokoju 16)
III turnus - 30.07 - 03.08.2018 (ul. Dekerta 21)
IV turnus - 27.08 - 31.08.2018 (Al. Pokoju 16)

Ramowy plan półkolonii

9:00 – 11:00 – Trening Tenisowy (trening techniczny)
11:00 – 11:30 – Drugie śniadanie
11:30 – 13:00 – Trening ogólnorozwojowy (gry drużynowe, gry i zabawy, zajęcia lekkoatletyczne, ćwiczenia koordynacyjne)
13:00 – 14:00 – Obiad
14:00 – 16:00 – Trening Tenisowy (gry sparingowe/zabawy tenisowe/turnieje)

Koszt:
Opłata za jeden wybrany turnus – 599zł/549zł*
Opłata za jeden wybrany dzień – 139zł/119zł* (wyłącznie po konsultacji z trenerem prowadzącym, zgłoszenia przyjmowane są do godziny 19:00 dnia poprzedniego).

*dla zawodników KS Grzegórzecki


Dodatkowe informacje:

Zajęcia prowadzone będą w grupach, przez wykwalifikowaną kadrę trenerską i wychowawczą. Klub zapewnia posiłek w formie drugiego śniadania, obiad oraz sprzęt sportowy.


Termin zgłoszeń:

I turnus – 06.07.2018
II turnus – 20.07.2018
III turnus - 27.07.2018
IV turnus - 24.08.2018

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania półkolonii w przypadku zbyt małej ilości zgłoszeń. 

TRENINGI GRUPOWE DLA DOROSŁYCH

  • Szkolenie prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę

  • Zajęcia dopasowane do poziomu umiejętności uczestników

  • Przyjazna atmosfera

  • Indywidualne podejście do uczestników

  • Zapisy przez formularz zgłoszeniowy

CENNIK AKADEMII TENISA
SEZON 2018/2019

GRUPY TRENINGOWE 45 MIN

Wariant treningowy (ilość treningów) Cena z kartą klienta KS Grzegórzecki
1x45' tydzień 120 zł
2x45' tydzień 185 zł

* W niektórych miesiącach maksymalna ilość treningów może wynosić +/- 1 trening.
*** Rodzeństwa mają prawo do zakupu drugiego (tańszego lub o tej samej wartości) karnetu z 25% rabatem.
GRUPY TRENINGOWE 1x1H/TYDZIEŃ

Rodzaj karnetu Cena z kartą klienta KS Grzegórzecki Dopłata za każde kolejne zajęcia powyżej wykupionego karnetu
Karnet 4 140 zł 30 zł
Karnet Open* 160 zł -

* Karnet Open obowiązuje przy korzystaniu z treningów ogólnorozwojowych oraz w miesiącach, w których ilość zajęć jest większa niż w podstawowym karnecie.
*** Rodzeństwa mają prawo do zakupu drugiego (tańszego lub o tej samej wartości) karnetu z 25% rabatem.% rabatem.
GRUPY TRENINGOWE 2x1H/TYDZIEŃ

Rodzaj karnetu Cena z kartą klienta KS Grzegórzecki Dopłata za każde kolejne zajęcia powyżej wykupionego karnetu
Karnet 8 215 zł 30 zł
Karnet Open* 240 zł -

* Karnet Open obowiązuje przy korzystaniu z treningów ogólnorozwojowych oraz w miesiącach, w których ilość zajęć jest większa niż w podstawowym karnecie.
*** Rodzeństwa mają prawo do zakupu drugiego (tańszego lub o tej samej wartości) karnetu z 25% rabatem
GRUPY TRENINGOWE 1x1,5H/TYDZIEŃ

Rodzaj karnetu Cena z kartą klienta KS Grzegórzecki Dopłata za każde kolejne zajęcia powyżej wykupionego karnetu
Karnet 4 200 zł 45 zł
Karnet Open* 225 zł -

* Karnet Open obowiązuje przy korzystaniu z treningów ogólnorozwojowych oraz w miesiącach, w których ilość zajęć jest większa niż w podstawowym karnecie.
*** Rodzeństwa mają prawo do zakupu drugiego (tańszego lub o tej samej wartości) karnetu z 25% rabatem.
GRUPY TRENINGOWE 2x1,5H/TYDZIEŃ

Rodzaj karnetu Cena z kartą klienta KS Grzegórzecki Dopłata za każde kolejne zajęcia powyżej wykupionego karnetu
Karnet 8 265 zł 45 zł
Karnet Open* 285 zł -

* Karnet Open obowiązuje przy korzystaniu z treningów ogólnorozwojowych oraz w miesiącach, w których ilość zajęć jest większa niż w podstawowym karnecie.
*** Rodzeństwa mają prawo do zakupu drugiego (tańszego lub o tej samej wartości) karnetu z 25% rabatem.

GRUPY DLA DOROSŁYCH

Wariant treningowy (ilość treningów) Miesięczna opłata za miejsce w grupie
1 x 1h tydzień 160 zł
1 x 1,5h tydzień 225 zł
2 x 1h tydzień 280 zł
1 x 1h + 1 x 1,5h tydzień 325 zł
2 x 1,5h tydzień 375 zł

GRUPY FUTURES I MASTERS

Cennik dla grup Futures i Masters ustalany jest indywidualnie dla każdej grupy. Wysokość karnetów uzależniona jest od średniej ilości uczestników na treningach.

TRENINGI OGÓLNOROZWOJOWE

Rodzaj karnetu Cena karnetu Cena karnetu dla zawodników KS Grzegórzecki
Pojedyncze wejście 1h 35 zł 20 zł
Pojedyncze wejście 1,5h 50 zł 30 zł

REGULAMINY

SZKÓŁKA TENISOWA

SEKCJA TENISOWA

ZAPISY DO SEKCJI

*pola wymagane