SPONSORZY I PARNTERZY

FINAŁY RELAKSMISJA TENNIS LEAGUE ZIMA 2017/2018

Plan gier - 28.04.2018 (Sobota)

Plan gier - 29.04.2018 (Niedziela)

Drabinka Grupa Pro

Drabinka Grupa Zaawansowana

Drabinka Grupa Średnio-zaawansowana wyższa

Drabinka Grupa Średnio-zaawansowana

Drabinka Grupa Kobiet

Drabinka Grupa Junior

Drabinka Grupa Deblowa Amator

PEŁNE LIGOWE STATYSTYKI W JEDNYM MIEJSCU

REGULAMINY

Zasady rozgrywek finałowych Zima 2017/2018

Regulamin Relaksmisja Tennis League Lato 2018

Regulamin Relaksmisja Tennis League Zima 2017/2018

TABELE

Top Pro I

pdf
#Imię i NazwiskoPunktyMeczeMecze WygraneWygrane SetyPrzegrane SetyBilans ZS/PSWygrane GemyPrzegrane GemyBilans WG/PG
1Słowik Konrad3112021239
2Chojnacki Jan11002-2312-9
3Nowak Wojtek000000000
4Zięba Stanisław000000000
5Nędza Bartłomiej000000000
6Stawowiak Mateusz000000000
7Kuta Wojciech000000000
8Fijałkowski Maciej000000000
9Kołodziej Michał000000000
10Kosek Grzegorz000000000
11Bajorek Piotr000000000
12Marek Krzysztof000000000

Top Pro II

pdf
#Imię i NazwiskoPunktyMeczeMecze WygraneWygrane SetyPrzegrane SetyBilans ZS/PSWygrane GemyPrzegrane GemyBilans WG/PG
1Pieczyrak Paweł62241329209
2Sasiak Justyna4212201922-3
3Bogdański Michał32014-32430-6
4Molenda Marek000000000
5Micher Bartos000000000
6Sieniawski Krzysztof000000000
7Nowak Bartłomiej000000000
8Melon Michał000000000
9Darowski Daniel000000000
10Fijałkowski Mariusz000000000
11Górski Łukasz000000000
12Gas Maciej000000000
13Mazurek Jakub000000000

Pro I

pdf
#Imię i NazwiskoPunktyMeczeMecze WygraneWygrane SetyPrzegrane SetyBilans ZS/PSWygrane GemyPrzegrane GemyBilans WG/PG
1Klima Michał19841183866620
2Telega Robert933606371423
3Figiel Marcin84245-13544-9
4Pająk Michał73243130291
5Prędotka Tomasz73244041347
6Piasecki Michał63134-12531-6
7Wojdyło Jan63134-12534-9
8Smoleń Filip53125-32034-14
9Dziarkowska Anna3112021248
10Stanek Mariusz22004-41225-13
11Dzieża Michał11002-2412-8
12Pytel Miłosz000000000
13Gomuła Piotr000000000
14Mrozowicz Rafał000000000

Pro II

pdf
#Imię i NazwiskoPunktyMeczeMecze WygraneWygrane SetyPrzegrane SetyBilans ZS/PSWygrane GemyPrzegrane GemyBilans WG/PG
1Jarosz Jędrzej933615421725
2Dybus Mateusz832523362511
3Rakoczy Tomasz3112021385
4Biela Adrian31121110100
5Morawiec Radosław32014-31122-11
6Gielas Grzegorz11002-2813-5
7Górecki Daniel11002-2612-6
8Hahn Jan11002-2412-8
9Fundament Mariusz11002-2112-11
10Stanek Robert000000000
11Starzyk Jarosław000000000
12Olchawa Daniel000000000
13Mazurek Karolina000000000
14Chełmecki Mirosław000000000
15Piątek Przemysław000000000

Zaawansowana I

pdf
#Imię i NazwiskoPunktyMeczeMecze WygraneWygrane SetyPrzegrane SetyBilans ZS/PSWygrane GemyPrzegrane GemyBilans WG/PG
1Mleczko Rafał1354826593623
2Borowski Mateusz1043633493514
3Stachurski Bogusław104363341356
4Kubicki Krzysztof933606361323
5Bugno Michał85139-64368-25
6Karwan Michał73243136351
7Bizon Andrzej73144033312
8Szamatuła Karol64126-42842-14
9Kiełb Marcin43016-52740-13
10Jachna Mateusz11002-2612-6
11Żuławiński Michał11002-2112-11
12Dziarkowski Tomasz000000000
13Dziurzuński Witold000000000
14Nally Connor000000000
15Radźko Robert000000000

Zaawansowana II

pdf
#Imię i NazwiskoPunktyMeczeMecze WygraneWygrane SetyPrzegrane SetyBilans ZS/PSWygrane GemyPrzegrane GemyBilans WG/PG
1Motak Zbigniew301010202181255075
2Oleksiak Mateusz1244808492227
3Olszowik Grzegorz1282412-85381-28
4Tomasik Wojciech42122017152
5Bedner Marcin42122015132
6Szymanowicz Wojciech42122018180
7Szpak Mateusz3112021394
8Gryszczenko Roman33006-61136-25
9Pytel Michał33006-6936-27
10Knapik Jakub21012-11213-1
11Sak Kamil21012-11215-3
12Bułka Jarosław22004-4824-16
13Tokarski Sławomir11002-2212-10
14Szturc Przemysław000000000

Zaawansowana III

pdf
#Imię i NazwiskoPunktyMeczeMecze WygraneWygrane SetyPrzegrane SetyBilans ZS/PSWygrane GemyPrzegrane GemyBilans WG/PG
1Łukasik Janusz361212240241454699
2Pękala Sławomir20861248863848
3Ciepiela Gerard16651028683137
4Król Tomasz53124-22331-8
5Syta Przemysław33006-61036-26
6Kozerski Tomasz33006-6936-27
7Flak Stanisław33006-6636-30
8Krawczyk Grzegorz22004-4824-16
9Grabski Piotr22004-4724-17
10Pękalski Aleksander22004-4224-22
11Gawałkiewicz Maciej11002-2412-8
12Pomorski Szymon11002-2312-9
13Piechota Łukasz12004-4324-21

Zaawansowana IV

pdf
#Imię i NazwiskoPunktyMeczeMecze WygraneWygrane SetyPrzegrane SetyBilans ZS/PSWygrane GemyPrzegrane GemyBilans WG/PG
1Rakoczy Ryszard207613310844935
2Dziarkowski Grzegorz136378-173649
3Mazanek Michał1043615442915
4Bałaziński Michał933514341915
5Piasecki Andrzej94254141374
6Chmielewski Piotr85138-53458-24
7Aksamit Dariusz73242236288
8Kołodziejczyk Jakub74136-33546-11
9Brzeski Jacek660012-123073-43
10Koźmiński Paweł42123-11826-8
11Lisak Piotr3112021257
12Budkowski Mateusz11002-2613-7
13Oświecimski Konrad000000000

Średnio zaawansowana-wyższa I

pdf
#Imię i NazwiskoPunktyMeczeMecze WygraneWygrane SetyPrzegrane SetyBilans ZS/PSWygrane GemyPrzegrane GemyBilans WG/PG
1Kuźniar Maciej1985111011079017
2Bednarczyk Rafał1583711-48594-9
3Kegel Łukasz146485363603
4Śliwka Tomasz1244817522527
5Mączka Marek114373443430
6Augustyn Wojciech104264252439
7Błyskal Tomasz622404251213
8Wesołowski Robert42024-22634-8
9Paszek Szymon43016-52243-21
10Kowalski Marek44008-81948-29
11Lorek Krzysztof3112021248
12Bałaziński Jakub11002-2812-4
13Pamuła Łukasz11002-2713-6

Średnio zaawansowana-wyższa II

pdf
#Imię i NazwiskoPunktyMeczeMecze WygraneWygrane SetyPrzegrane SetyBilans ZS/PSWygrane GemyPrzegrane GemyBilans WG/PG
1Pichowski Jaromir2597166101228636
2Dubiel Sebastian197612210803347
3Chełmecki Patryk18661239876720
4Kurdziel Piotr1464853614714
5Francuziak Tomasz1042642503812
6Nazarewicz Robert83253245369
7Siwiec Tomasz75128-64159-18
8Malicki Maciej650110-92664-38
9Dutka Mateusz53124-22734-7
10Bąk Marcin54018-72854-26
11Castaldo Francesco550010-102461-37
12Strojniak Grzegorz11002-2012-12
13Jurek Jarosław000000000

Średnio zaawansowana-wyższa III

pdf
#Imię i NazwiskoPunktyMeczeMecze WygraneWygrane SetyPrzegrane SetyBilans ZS/PSWygrane GemyPrzegrane GemyBilans WG/PG
1Bochenek Mariusz301010200201203684
2Grzybowski Jacek21861349904941
3Kowalczyk Aleksander18841082776215
4Liskiewicz Mateusz16651037664422
5Szafron Michał64127-52048-28
6Knapik Karol53125-32436-12
7Korzeniak Stanisław54018-71746-29
8Kita Kacper44008-82148-27
9Bujacz Jarosław311211990
10Dobosz Witold33006-6936-27
11Soja Rafał22004-4824-16
12Kulig Paweł22004-4825-17
13Włodarczyk Łukasz11002-2713-6

Średnio zaawansowana-wyższa IV

pdf
#Imię i NazwiskoPunktyMeczeMecze WygraneWygrane SetyPrzegrane SetyBilans ZS/PSWygrane GemyPrzegrane GemyBilans WG/PG
1Imiołek Maciej1454936704624
2Gabryszak Mariusz933624413110
3Kurowska - Harmatys Alicja63134-13137-6
4Ochyński Paweł52132125196
5Sznilik Rafał53124-22335-12
6Karolak Jacek11002-21013-3
7Warchołek Damian11002-2813-5
8Cyrek Paweł11002-2512-7
9Wieczorek Łukasz11002-2512-7
10Krzyżanowski Mariusz000000000
11Korzenny Wojciech000000000
12Bugiel Patryk000000000
13Skrobek Marcin000000000

Średnio zaawansowana-wyższa V

pdf
#Imię i NazwiskoPunktyMeczeMecze WygraneWygrane SetyPrzegrane SetyBilans ZS/PSWygrane GemyPrzegrane GemyBilans WG/PG
1Garcia Joaquin228614681068026
2Padoan Fabio1765114776697
3Dziuba Michał1564963745519
4Dobek Mateusz1143743534310
5Cygankiewicz Filip933606371621
6Wrzesień Karolina961311-85480-26
7Dudek Maciej85138-54559-14
8Jarzyna Dominik42123-11923-4
9Śmistek Krzysztof43016-52534-9
10Piotrowski Maciej43016-52242-20
11Skotnicki Stanisław32014-31828-10
12Duda Rafał000000000

Średnio zaawansowana-wyższa VI

pdf
#Imię i NazwiskoPunktyMeczeMecze WygraneWygrane SetyPrzegrane SetyBilans ZS/PSWygrane GemyPrzegrane GemyBilans WG/PG
1Cawalowski Paolo197612210825032
2Piechura Stanisław94254144395
3Wróbel Anna732422352015
4Franaszek Jan62241321174
5Uchacz Andrzej3112021275
6Kogut Dominik33006-61637-21
7Gorol Michał22004-41324-11
8Michalik Jacek22004-41224-12
9Molenda Grzegorz11002-2412-8
10Benda Szymon11002-2312-9
11Gandzel Tomasz000000000

Średnio-zaawansowana I

pdf
#Imię i NazwiskoPunktyMeczeMecze WygraneWygrane SetyPrzegrane SetyBilans ZS/PSWygrane GemyPrzegrane GemyBilans WG/PG
1Filipczyk Wiesław21961174947816
2Facundo Ponce Juan15551019642440
3Stanisz Michał1464844574611
4Tyrakowski Michał14101418-1457118-61
5Najdyhor Hubert1354826563620
6Maguński Kamil1143725513120
7Mazan Jan1043624412516
8Kucharski Rafał84243141329
9Galewski Jakub8424403539-4
10Pięta Szczepan63135-22836-8
11Telega Hubert4212201518-3
12Korta Jakub44008-82949-20
13Ptasiński Grzegorz44008-81448-34
14Krakówka Tomasz3112111082
15Zatorski Maciej11002-21014-4
16Stewart Matt000000000

Średnio-zaawansowana II

pdf
#Imię i NazwiskoPunktyMeczeMecze WygraneWygrane SetyPrzegrane SetyBilans ZS/PSWygrane GemyPrzegrane GemyBilans WG/PG
1Smoleń Konrad2698172151056243
2Gach Mariusz147378-165587
3Nowak Paweł1354844573918
4Michalski Łukasz1353853664422
5Placek Maciej126268-26073-13
6Szczełkun Olaf104364250464
7Wesołowski Jakub933615401228
8Buchowski Mieszko94255040400
9Mazur Daniel64126-42538-13
10Gamza Marcin44008-81148-37
11Ćwik Sebastian33006-6836-28
12Szydło Piotr22004-41225-13
13Wojciechowicz Robert11002-2412-8
14Gawlik Szczepan11002-2212-10
15Szadkowski Michał000000000
16Glanowski Patryk000000000

Średnio-zaawansowana III

pdf
#Imię i NazwiskoPunktyMeczeMecze WygraneWygrane SetyPrzegrane SetyBilans ZS/PSWygrane GemyPrzegrane GemyBilans WG/PG
1Gutowski Zbigniew261261415-1125129-4
2Niedźwiedzki Mateusz2497155101017922
3Roszkowski Adrian186612210782949
4Jakubczyk Grzegorz1683810-27581-6
5Lisowski Piotr146386260591
6Majek Michał1354835623230
7Kowal Andrzej1253743533914
8Budzik Piotr933615382216
9Gugulski Łukasz85139-64262-20
10Glijer Wojciech63134-136333
11Szymański Jurji550010-101060-50
12Sopel Krzysztof31121116133
13Wójcicki Piotr33006-62137-16
14Casotto Sebastiano33006-61136-25
15Pietrzyk Andrzej22004-4724-17
16Garbala Kamil000000000

Średnio-zaawansowana Kobiet I

pdf
#Imię i NazwiskoPunktyMeczeMecze WygraneWygrane SetyPrzegrane SetyBilans ZS/PSWygrane GemyPrzegrane GemyBilans WG/PG
1Morawska Marta155510010612536
2Derdaś Anna1354826562927
3Mielecka Krystyna84244034313
4Taborska Joanna861210-83467-33
5Pyrich Justyna73242227198
6Kusy Magdalena62240424618
7Flejszar Marta53124-22329-6
8Michalik Magdalena53124-21730-13
9Potrawka Karolina44008-81848-30
10Kołodziej Katarzyna11002-2212-10
11Malcharek Anna000000000
12Ślósarz Dorota000000000

Średnio-zaawansowana Kobiet II

pdf
#Imię i NazwiskoPunktyMeczeMecze WygraneWygrane SetyPrzegrane SetyBilans ZS/PSWygrane GemyPrzegrane GemyBilans WG/PG
1Szymuś Agata18661201272963
2Dyląg Justyna1253743512823
3Perez-Mazan Marlin942541372215
4Fundament Sylwia63135-21931-12
5Osiecka Katarzyna64126-41639-23
6Moździoch Weronika53124-21528-13
7Dutkowska Aleksandra42123-11021-11
8Wojtyczka Ewelina31121111110
9Głogowska Anna33006-6536-31
10Garlicka Anna11002-2112-11
11Kuraszyńska Agnieszka000000000
12Czopik Małgorzata000000000
13Niemczyk Anna000000000

Zaawansowana Kobiet I

pdf
#Imię i NazwiskoPunktyMeczeMecze WygraneWygrane SetyPrzegrane SetyBilans ZS/PSWygrane GemyPrzegrane GemyBilans WG/PG
1Czopik Zuzanna155510010612140
2Franczyk Anna124480849940
3Panuś Joanna53124-21430-16
4Bednarczyk- Mleczko Agnieszka4212201819-1
5Skibińska-Flaga Katarzyna22004-41526-11
6Łozińska Wiktoria22004-4724-17
7Fryc Magdalena22004-4524-19
8Mlost Julia11002-2412-8
9Ostrowska Agnieszka11002-2412-8
10Klimas Dominika000000000

Zaawansowana Kobiet II

pdf
#Imię i NazwiskoPunktyMeczeMecze WygraneWygrane SetyPrzegrane SetyBilans ZS/PSWygrane GemyPrzegrane GemyBilans WG/PG
1Stochel Teresa186612012731657
2Wieczorek Agnieszka115365146442
3Klimas Lucyna64028-63150-19
4Węgrzynowska Martyna53125-32037-17
5Nosal Aneta3112021248
6Derdaś-Barańska Magdalena3112021284
7Związek Teresa22004-4724-17
8Pietras-Chorabik Katarzyna11002-2312-9
9Strzała Magdalena11002-2312-9
10Lichwicka Paulina000000000

+55

pdf
#Imię i NazwiskoPunktyMeczeMecze WygraneWygrane SetyPrzegrane SetyBilans ZS/PSWygrane GemyPrzegrane GemyBilans WG/PG
1Skąpski Jan1253752502723
2Mączka Marek93360636432
3Gutowski Zbigniew75128-61454-40
4Uchacz Andrzej62241320128
5Krzyżyk Jarosław52132118126
6Nahlik Krzysztof22004-4124-23
7Kusek Wojciech11002-2612-6

Deblowa Pro

pdf
#Imię i NazwiskoPunktyMeczeMecze WygraneWygrane SetyPrzegrane SetyBilans ZS/PSWygrane GemyPrzegrane GemyBilans WG/PG
1Motak Z. / Bugno M.31121111110
2Wojtasik K. / Górski Ł.21012-111110
3Leśniak - Ogarek M. / Kowalik N.000000000
4Pytel M. / Mlost J.000000000
5Wojdyło J. / Durczyński S.000000000
6Zięba S. / Stawowiak M.000000000
7Kołodziej M. / Nogieć M.000000000
8Hahn J. / Bogdański M.000000000
9Chojnacki J. / Micher B.000000000
10Avonza Horta M. / Rodriguez A.000000000
11Darowski D. / Fundament M.000000000
12Dziarkowska A. / Zych E.000000000
13Fijałkowski M. / Szybowski A.000000000
14Augustyn D. / Mazurek J.000000000

Deblowa Zaawansowana

pdf
#Imię i NazwiskoPunktyMeczeMecze WygraneWygrane SetyPrzegrane SetyBilans ZS/PSWygrane GemyPrzegrane GemyBilans WG/PG
1Motak Z. / Bugno M.16651037725022
2Gomółka J. / Śpiewak S.155510010612833
3Dubiel S. / Lisak P.4212201921-2
4Borowski M. / Gawałkiewicz M.32014-32228-6
5Dziarkowski T. / Dziarkowski G.22004-41325-12
6Bogdański M. / Kołodziejczyk J.22004-41125-14
7Prędotka T. / Derdaś-Barańska M.11002-2913-4
8Koźmiński P. / Aksamit D.11002-2412-8
9Olszowik G. / Olszowik B.11002-2312-9
10Zając J. / Czernecki K.000000000
11Morawiec R. / Morawiec K.000000000
12Łazarz Ł. / Chorabik R.000000000
13Avonza Horta M. / Rodriguez A.000000000

Deblowa Średnio-zaawansowana

pdf
#Imię i NazwiskoPunktyMeczeMecze WygraneWygrane SetyPrzegrane SetyBilans ZS/PSWygrane GemyPrzegrane GemyBilans WG/PG
1Ślósarz M. / Ślósarz D.1674963786711
2Padoan F. / Cawalowski P.135494559509
3Mączka M. / Paluch J.1244808481434
4Kuźniar M. / Nowak P.125376161529
5Pichowski J. / Bednarczyk R.95248-44666-20
6Adamczyk R. / Zaleśkiewicz G.750210-83861-23
7Kubicki K. / Kubicka W.622404251411
8Klimas L. / Franczyk A.54018-72953-24
9Dziuba M. / Kegel Ł.3112021266
10Roszkowski A. / Przybył M.22004-41225-13
11Wrzesień K. / Skotnicki S.000000000
12Lichwicka P. / Nowak W.000000000
13Czopik M. / Niemczyk A.000000000
SEZON LATO 2018
  • Wyjazd na turniej ATP/WTA w RZYMIE dla zwycięzców grup singlowych (nie dotyczy grup Junior i +55).
    Nagroda obejmuje: transport to Rzymu, noclegi, bilety na mecze
  • Sprzęt sportowy firmy WILSON
  • Karnety do Flex Sport & Health Club
  • Bony zniżkowe na wakacje z Relaksmisją
  • Treningi w Functional Gym
  • Bony do Strefy Tenisa
  • Losowany wyjazd na turniej ATP/WTA w Rzymie, spośród wszystkich osób, które rozegrają 90% spotkań w swojej grupie (nie dotyczy grup Junior)
  • Nagrody losowane podczas imprezy kończącej rozgrywki. 

RELACJE FOTO Z TENISOWYCH WYJAZDÓW

Tak bawimy się na tenisowych wyjazdach dla zwycięzców Relaksmisja Tennis League. Biuro podróży Relaksmisja zabrało nas już na turnieje do Rzymu, Hamburga, Paryża, Halle, Madrytu i Londyn

TENISOWE WYJAZDY

ZGŁOSZENIA DO LIGI
ROZGRYWKI SINGLOWE



Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem ligi i akceptuję jego treść

Wyrażam zgodę przekazanie danych kontaktowych (numer telefonu oraz e-mail) pozostałym uczestnikom danej grupy dla celów związanych z umawianiem spotkań ligowych.

ZGŁOSZENIA DO LIGI
ROZGRYWKI DEBLOWE

 




Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem ligi i akceptuję jego treść

Wyrażam zgodę przekazanie danych kontaktowych (numer telefonu oraz e-mail) pozostałym uczestnikom danej grupy dla celów związanych z umawianiem spotkań ligowych.