TENISOWE WYJAZDY

Kilka razy w roku wraz z Relaksmisją organizujemy wyjazdy na ważne tenisowe wydarzenia. Byliśmy na Roland Garros oraz na turniejach w Rzymie, Hamburgu i Halle. Na nasze poza europejskie wyjazdy tenisowe jedziemy z trenerem tenisa, więc codziennie rano gracie, a popołudniami oglądacie swoich ulubionych sportowców na żywo! Poniżej zobaczycie co planujemy w najbliższym czasie.

AUSTRALIAN OPEN NA ŻYWO
2019

 

Program w przygotowaniu

 

ROLAND GARROS
29.05 - 01.06.2018

Zapraszamy na krótki, ale intensywny wypad do europejskiej stolicy miłości, kultury i sportu! Paryż zna każdy – z filmów, książek, reklam telewizyjnych, pokazów mody. Kto nie marzył o selfie z Wieżą Eiffla, o winie zagryzanym bagietką i pleśniowym serem nad Sekwaną, o roli tancerki z Moulin Rouge czy o zakupach na Polach Elizejskich?! 
Wizytówką miasta jest na przełomie maja i czerwca Roland Garros, turniej tenisowy najwyższej rangi zarówno u kobiet jak i mężczyzn, którego drugą rundę zobaczymy na żywo! Zapraszamy! 

 

CENA: 3 600 zł

 

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku w Krakowie/Warszawie/Wrocławiu. Bezpośredni przelot do Paryża. Po przylocie przejazd metrem do hotelu znajdującego się w centrum miasta, tuż przy stacji metra Segur. Popołudnie pod Wieżą Eiffla, kolacja i wieczorek integracyjny 

Dzień 2-3

Kolejne 2 dni spędzimy z gwiazdami światowego tenisa. Od rana do wieczora zobaczymy kilkanaście świetnych pojedynków – dziś i jutro czekają nas mecze 2 rundy drabinki pań i panów. W cenie bilety na 2 główne areny Rolanda Garrosa, a więc na arenę imiena Suzanne Lenglen i na największy tenisowy stadion Francji: kort imienia Philippa Chatriera! Będzie więc spora szansa zobaczenia gwiazd światowego tenisa: triumfatorów z Australii – Karoliny Woźniackiej i najstarczej jedynki Rogera Federera, wracającej do formy Marii Sharapovej, obrońców tytułu Jeleny Ostapenko i króla mączki Rafaela Nadala! 
Wieczory spędzimy w mieście! Pierwszego dnia możemy pojechać do dzielnicy Montmartre, gdzie znajduje się bazylika Sacre Coeur i gdzie na kolację zjemy najlepsze mule z widokiem na cały Paryż nocą. Chętni będą też mogli wybrać się na przedstawienie słynnego kabaretu Moulin Rouge.
  

Dzień 4

Poranek nad Sekwaną, spacer do Katedry Notre Dam, pożegnalne wino pod jednym z uroczych mostów w centrum miasta! III runda Rolanda na Polach Marsowych, dla chętnych zakupy na Polach Elizejskich. Przejazd na lotnisko metrem, wieczorny wylot do domu.

 


Cena obejmuje


• Przelot z Polski i z powrotem
• Zakwaterowanie 
• Transfery lotnisko – hotel – lotnisko 
• Opiekę polskiego licencjonowanego pilota podczas całego wyjazdu
• Wejściówki na mecze (całe 2 dni)
• Ubezpieczenie
• Niespodziankę


Cena nie obejmuje


• Wyżywienia
• Zwiedzania

INFORMACJE DODATKOWE I PROPONOWANY HOTEL (PDF)

Więcej informacji: 
Tel: 535 735 257 oraz www.relaksmisja.com

STUTTGART
CZERWIEC 2018
ATP 500

Program w przygotowaniu

Program w przygotowaniu

RZYM
FORO ITALICO
MAJ 2019