TENISOWE WYJAZDY

Kilka razy w roku wraz z Relaksmisją organizujemy wyjazdy na ważne tenisowe wydarzenia. Byliśmy na Roland Garros oraz na turniejach w Rzymie, Hamburgu i Halle. Na nasze poza europejskie wyjazdy tenisowe jedziemy z trenerem tenisa, więc codziennie rano gracie, a popołudniami oglądacie swoich ulubionych sportowców na żywo! Poniżej zobaczycie co planujemy w najbliższym czasie.

AUSTRALIAN OPEN NA ŻYWO
17-30.01.2017

Relaksmisja organizuje wyjazd na Australian Open po raz 5, My natomiast jedziemy z nimi po raz pierwszy! Tym razem w programie zwiedzanie Melbourne, Sydney, Canberry, trekking na Górę Kościuszki, relaks na plażach Manly i codzienna gra w tenisa, a wszystko zaczynamy pięcioma dniami na naszym ulubionym Wielkim Szlemie! Zapraszamy!

 

CENA: 14 500 zł

 

Dzień 1

Wylot z Warszawy
 

Dzień 2

Po przesiadce w Hong Kongu przylot do Melbourne wieczorem, transfer do hotelu znajdującego się w centrum miasta
 

Dzień 3-7 Melbourne

5 dni turnieju Australian Open (pół drugiej oraz cała trzecia i czwarta runda), kibicowanie Agnieszce Radwańskiej i Jerzykowi Janowiczowi, a także wielkim tenisowego świata, m.in. Serenie Williams, Anie Ivanovic, Novakovi Djokovicovi, Rafie Nadalowi i miejmy nadzieję Rogerowi Federerowi.. Codzienna gra na kortach niedaleko hotelu w parku Fawkners, możliwa wycieczka nad Great Ocean Road do 12 Apostołów, zwiedzanie Melbourne, relaks na plaży St.Kilda
 

Dzień 8-9 Góra Kościuszki

Przed nami przejazd przez mały australijski outback (ten duży jest w centrum wyspy) w stronę stolicy kraju – Canberry. Tu znajdują się Wielkie Góry Wododziałowe, których najwyższy szczyt to Mt Kościuszko. Przenocujemy w wiosce Thredbo, czyli w australijskim Zakopanem. Następnego dnia zdobędziemy szczyt zaliczany do „Korony Ziemi”.
 

Dzień 10 Canberra

Dziś wyruszymy w dalszą drogę by odwiedzić Parlament w Canberze i po południu dotrzeć do Sydney.
 

Dzień 11 Sydney

Zwiedzanie miasta: wycieczka na Bondi Beach, wizyta w Zoo, stek z kangura w Darling Harbour, drink w barze położonym na szycie wieży telewizyjnej
 

Dzień 12 Sydney

Relaks na plaży Manly, kurs surfingu, mecze siatkówki plażowej, drzemka na plaży… O zachodzie słońca rejs do opery

Dzień 13

Poranek do własnej dyspozycji – po treningu tenisa proponujemy spacer 10-km trasą widokową wzdłuż wybrzeża Manly Scenic Walkway, wizytę w oceanarium lub w jednej z dziesiątek uroczych restauracji z widokiem na ocean. Późnym popołudniem wylot do Europy, z przesiadką w Hong Kongu.
 

Dzień 14

Powrót do Polski

Proponowane przeloty 

17 stycznia: Warszawa – Amsterdam 07.20 – 09.35 
Amsterdam – Hong Kong 12.45 – 06.55
18 stycznia: Hong Kong – Melbourne 10.20 – 22.35
29 stycznia: Sydney – Hong Kong 15.50 – 21.55
30 stycznia: Hong Kong – Amsterdam 00.25 – 06.15
Amsterdam – Warszawa 10.20 – 12.15


Cena obejmuje


• Przelot z Polski i z powrotem
• Zakwaterowanie (6 nocy w Melbourne, 2 w Thredbo i 3 w Sydney)
• Transfery lotnisko – hotel – lotnisko 
• Transfer z Melbourne – Thredbo – Canberra – Sydney samochodami osobowymi 
• Grę na kortach South Yarra Tennis Club oraz Manly Lawn Tennis Club (codziennie 2 godziny) pod okiem trenera z Polski
• Opiekę polskiego licencjonowanego pilota podczas całego wyjazdu
• Wejściówki do Melbourne Park na Ground Pass - wszystkie korty oprócz 2 głównych aren
• Wizę turystyczną do Australii 
• Ubezpieczenie
• Niespodziankę


Cena nie obejmuje


• Jedzenia 
• Wejściówek na arenę Roda Lavera i Margaret Court - uczestnicy będą mogli je dodatkowo odwiedzić wedle uznania
• Zwiedzania
 
Więcej informacji: 
Tel: 535 735 257 oraz www.relaksmisja.com

MUTUA MADRID OPEN
10-13.05.2017

Do słonecznego Madrytu w maju 2017 zabieramy zwyciezców Relaksmisja Tennis League oraz Relaksmisja Open. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie abyście dołączyli do naszego wyjazdu. Hiszpańskie słońce, paella oraz gwiazdy światowego tenisa to doskonały powód aby wyrwać się na pare dni z Krakowa. Madryt jest jednym z najciekawszych miast Hiszpanii. Na pierwszy rzut oka chaotyczny, okazuje się stylowy i pociągający przy bliższym poznaniu. Eleganckie pałace, z rozmachem zaprojektowane arterie i place sąsiadują z wąskimi uliczkami i zaułkami, pełnymi sklepów i gwarnych knajpek. Wizytówką miasta jest w maju Mutua Madrid Open, turniej najwyższej rangi zarówno u kobiet jak i mężczyzn, którego ćwierć- i półfinały  zobaczymy na żywo! 
Zapraszamy!

 

CENA: 3 000 zł

 

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku w Krakowie.  Po przylocie transfer z lotniska do hotelu i zameldowanie. Popołudnie w centrum miasta, kolacja i wieczorek integracyjny 

 

Dzień 2

Cały dzień spędzimy z gwiazdami światowego tenisa. Od rana do wieczora zobaczymy kilka świetnych pojedynków – dziś czekają nas mecze 3 rundy drabinki panów oraz ćwierćfinały kobiet. Będzie więc spora szansa zobaczenia światowych jedynek – Kerber i Murraya, wracających po kontuzjach – Nadala i Federera czy obrońców tytułu – Halep i Djokovica. Są wśród nas zapaleni fani Agnieszki Radwańskiej, jeśli więc Isia nie powtórzy ubiegłorocznego blamażu, gdy odpadła w pierwszej rundzie z Cibulkową – to na jej meczu dziś będziemy machać biało-czerwoną flagą!
 

Dzień 3

Po śniadaniu zwiedzimy Madryt. Zobaczymy m.in. Plac Hiszpański z pomnikiem Cervantesa, Plaza Mayor czy Pałac Królewski. W międzyczasie zjemy lunch. Po zwiedzaniu Madrytu pojedziemy do hotelu na krótki odpoczynek, a po południu czeka nas powrót na teren centrum tenisowego Caja Magica, gdzie zobaczymy ćwierćfinały panów i półfinały kobiet!! Wieczorem dla chętnych zabawa na mieście.
 

Dzień 4

Po śniadaniu czas wolny na zakupy lub relaks w jednym z parków miasta. Po południu transfer na lotnisko na powrotny samolot do Polski. 

 


Cena obejmuje


• Przelot z Polski i z powrotem
• Zakwaterowanie 
• Transfery lotnisko – hotel – lotnisko 
• Opiekę polskiego licencjonowanego pilota podczas całego wyjazdu
• Wejściówki na MUTUA MADRID OPEN
• Ubezpieczenie
• Niespodziankę


Cena nie obejmuje


• Jedzenia 
• Zwiedzania

INFORMACJE DODATKOWE I PROPONOWANY HOTEL (PDF)

 

Więcej informacji: 
Tel: 535 735 257 oraz www.relaksmisja.com

RZYM
FORO ITALICO

Program w przygotowaniu

ROLAND GARROS

Program w przygotowaniu

GERRY WEBER OPEN
HALLE

Program w przygotowaniu