Trwa nabór do sekcji tenisowej!

Trwa nabór do sekcji tenisowej!

Zapisz swoje dziecko na zajęcia tenisowe! Trwa nabór do sekcji tenisowej na sezon 2018/2019
Chcesz dołączyć do sekcji tenisowej KS Grzegórzecki?  Nie czekaj i już teraz wypełnij formularz zgłoszeniowy!
Trwa nabór do sekcji tenisowej na sezon 2018/2019
W tegorocznym naborze przyjmujemy dzieci z rocznika 2013 i starsze. 

 

Zajmujemy się szkoleniem na każdym poziomie zaawansowania. W 2016 roku nasza Akademia Tenisa zajęła III miejsce w konkursie KLUB ROKU TENIS10! Prowadzimy zajęcia grupowe oraz indywidualne dla dzieci, młodzież i dorosłych, nieprzerwanie od 2001 roku. W sekcji naszego klubu zrzeszonych jest ponad 250 osób. Do każdego zawodnika i uczestnika zajęć staramy się podchodzić indywidualnie, aby zapewnić odpowiedni rozwój oraz osiągnięcie możliwie jak najlepszych wyników sportowych. W zależności od wieku i poziomu zaawansowania stosujemy różną twardość piłek oraz wielkość kortu.

 

Nauczanie prowadzimy według wytycznych Międzynarodowej Federacji Tenisowej ITF i programu Play & Stay. Jesteśmy również członkami programu Tenis 10, któremu patronuje Polski Związek Tenisowy. Tenis to doskonały sport, który poprawia kondycję fizyczną i formę. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli Wam szybko zapoznać się z podstawami techniki. Dla średniozaawansowanych oraz zaawansowanych organizujemy zajęcia doskonalące technikę oraz umiejętności gry na punkty.

 

W ramach współpracy z Polskim Związkiem Tenisowym, Klub Sportowy Grzegórzecki jako jeden z wybranych klubów w Polsce, w okresie od 15.09 – 15.12.2018 przeprowadzi cykl nieodpłatnych zajęć dla dzieci z rocznika 2010-2012!

 

Jeśli Twoje dziecko jest z rocznika 2010,2011,2012, to koniecznie wejdź na tą stronę: BEZPŁATNE ZAJĘCIA TENISOWE DLA DZIECI  aby dowiedzieć się jak zapisać dziecko na bezpłatne zajęcia!

 

Zajęcia z nowymi grupami rozpoczynamy 17.09.2018

 

Po wypełnieniu formularza otrzymasz od nas potwierdzenie zgłoszenia (zwykle w ciągu 1-3 dni).
Następnie Ty i Twoje dzieci w dalszym ciągu możecie cieszyć się wakacjami!
Ze szczegółowymi informacjami oraz propozycją terminów treningów, będziemy dzwonić w okresie od 30.08 – 07.09.2018.
Cennik zajęć – KLIKNIJ I SPRAWDŹ
 

*pola wymagane