Trwa nabór do sekcji tenisowej!

Trwa nabór do sekcji tenisowej!

Zapisz swoje dziecko na zajęcia tenisowe! Trwa nabór do sekcji tenisowej na sezon 2019/2020
Chcesz dołączyć do sekcji tenisowej KS Grzegórzecki?  Nie czekaj i już teraz wypełnij formularz zgłoszeniowy!
Trwa nabór do sekcji tenisowej na sezon 2019/2020
W tegorocznym naborze przyjmujemy dzieci z rocznika 2014 i starsze. 

 

Zajmujemy się szkoleniem na każdym poziomie zaawansowania. W 2016 roku nasza Akademia Tenisa zajęła III miejsce w konkursie KLUB ROKU TENIS10! Prowadzimy zajęcia grupowe oraz indywidualne dla dzieci, młodzież i dorosłych, nieprzerwanie od 2001 roku. W sekcji naszego klubu zrzeszonych jest ponad 250 osób. Do każdego zawodnika i uczestnika zajęć staramy się podchodzić indywidualnie, aby zapewnić odpowiedni rozwój oraz osiągnięcie możliwie jak najlepszych wyników sportowych. W zależności od wieku i poziomu zaawansowania stosujemy różną twardość piłek oraz wielkość kortu.

 

Nauczanie prowadzimy według wytycznych Międzynarodowej Federacji Tenisowej ITF i programu Play & Stay. Jesteśmy również członkami programu Tenis 10, któremu patronuje Polski Związek Tenisowy. Tenis to doskonały sport, który poprawia kondycję fizyczną i formę. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli Wam szybko zapoznać się z podstawami techniki. Dla średniozaawansowanych oraz zaawansowanych organizujemy zajęcia doskonalące technikę oraz umiejętności gry na punkty.

 

Zajęcia z nowymi grupami rozpoczynamy 01.10.2019

 

Po wypełnieniu formularza otrzymasz od nas potwierdzenie zgłoszenia (zwykle w ciągu 1-3 dni).
Następnie Ty i Twoje dzieci w dalszym ciągu możecie cieszyć się wakacjami!
Ze szczegółowymi informacjami oraz propozycją terminów treningów, będziemy dzwonić w okresie od 01.09 – 15.09.2019.
Cennik zajęć – KLIKNIJ I SPRAWDŹ
 

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych i danych mojego dziecka w celach związanych z rekrutacją do sekcji tenisowej. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Klub Sportowy Grzegórzecki, z siedzibą w Krakowie przy Al. Pokoju 16. Dane przetwarzane są zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (RODO)

*pola wymagane