SPONSORZY I PARNTERZY

FINAŁY RELAKSMISJA TENNIS LEAGUE ZIMA 2017/2018

Plan gier - 28.04.2018 (Sobota)

Plan gier - 29.04.2018 (Niedziela)

Drabinka Grupa Pro

Drabinka Grupa Zaawansowana

Drabinka Grupa Średnio-zaawansowana wyższa

Drabinka Grupa Średnio-zaawansowana

Drabinka Grupa Kobiet

Drabinka Grupa Junior

Drabinka Grupa Deblowa Amator

PEŁNE LIGOWE STATYSTYKI W JEDNYM MIEJSCU

REGULAMINY

Zasady rozgrywek finałowych Zima 2017/2018

Regulamin Relaksmisja Tennis League Lato 2018

Regulamin Relaksmisja Tennis League Zima 2017/2018

TABELE

Top Pro I

pdf
#Imię i NazwiskoPunktyMeczeMecze WygraneWygrane SetyPrzegrane SetyBilans ZS/PSWygrane GemyPrzegrane GemyBilans WG/PG
1Słowik Konrad622404251213
2Marek Krzysztof42123-12527-2
3Zięba Stanisław21012-11416-2
4Chojnacki Jan11002-2312-9
5Nowak Wojtek000000000
6Stawowiak Mateusz000000000
7Nędza Bartłomiej000000000
8Kuta Wojciech000000000
9Fijałkowski Maciej000000000
10Kołodziej Michał000000000
11Kosek Grzegorz000000000
12Bajorek Piotr000000000

Top Pro II

pdf
#Imię i NazwiskoPunktyMeczeMecze WygraneWygrane SetyPrzegrane SetyBilans ZS/PSWygrane GemyPrzegrane GemyBilans WG/PG
1Pieczyrak Paweł15551019652738
2Sasiak Justyna95246-24453-9
3Molenda Marek4212201617-1
4Fijałkowski Mariusz4212201620-4
5Bogdański Michał32014-32430-6
6Górski Łukasz22004-4624-18
7Nowak Bartłomiej000000000
8Sieniawski Krzysztof000000000
9Melon Michał000000000
10Darowski Daniel000000000
11Gas Maciej000000000
12Mazurek Jakub000000000
13Micher Bartos000000000

Pro I

pdf
#Imię i NazwiskoPunktyMeczeMecze WygraneWygrane SetyPrzegrane SetyBilans ZS/PSWygrane GemyPrzegrane GemyBilans WG/PG
1Klima Michał19841183866620
2Prędotka Tomasz1354844664422
3Telega Robert933606371423
4Figiel Marcin95247-34357-14
5Stanek Mariusz8424403638-2
6Pająk Michał73243130291
7Piasecki Michał74136-33143-12
8Dziarkowska Anna62240424816
9Wojdyło Jan63134-12534-9
10Smoleń Filip64127-52446-22
11Dzieża Michał33006-61336-23
12Pytel Miłosz000000000
13Mrozowicz Rafał000000000
14Gomuła Piotr000000000

Pro II

pdf
#Imię i NazwiskoPunktyMeczeMecze WygraneWygrane SetyPrzegrane SetyBilans ZS/PSWygrane GemyPrzegrane GemyBilans WG/PG
1Olchawa Daniel17651129763739
2Dybus Mateusz1454936654520
3Jarosz Jędrzej1244817542034
4Piątek Przemysław62241322157
5Górecki Daniel64126-42843-15
6Morawiec Radosław43016-51334-21
7Gielas Grzegorz44008-82150-29
8Rakoczy Tomasz3112021385
9Mazurek Karolina31121112102
10Biela Adrian31121110100
11Hahn Jan32014-31522-7
12Chełmecki Mirosław21012-11012-2
13Starzyk Jarosław22004-4824-16
14Fundament Mariusz22004-4724-17
15Stanek Robert000000000

Zaawansowana I

pdf
#Imię i NazwiskoPunktyMeczeMecze WygraneWygrane SetyPrzegrane SetyBilans ZS/PSWygrane GemyPrzegrane GemyBilans WG/PG
1Stachurski Bogusław19761239784533
2Borowski Mateusz19951011-1101929
3Mleczko Rafał19841183998514
4Kubicki Krzysztof186612210804238
5Bizon Andrzej1563963766610
6Szamatuła Karol137359-45369-16
7Radźko Robert83252336288
8Kiełb Marcin85138-54660-14
9Bugno Michał85139-64368-25
10Karwan Michał73243136351
11Żuławiński Michał54018-71748-31
12Jachna Mateusz11002-2612-6
13Dziurzuński Witold11002-2312-9
14Dziarkowski Tomasz000000000
15Nally Connor01002-2012-12

Zaawansowana II

pdf
#Imię i NazwiskoPunktyMeczeMecze WygraneWygrane SetyPrzegrane SetyBilans ZS/PSWygrane GemyPrzegrane GemyBilans WG/PG
1Motak Zbigniew301010202181255075
2Oleksiak Mateusz207613211885137
3Olszowik Grzegorz1282412-85381-28
4Bedner Marcin73243131274
5Bułka Jarosław64126-42744-17
6Pytel Michał64126-42143-22
7Szymanowicz Wojciech53124-22731-4
8Tomasik Wojciech42122017152
9Gryszczenko Roman44008-81948-29
10Szpak Mateusz3112021394
11Knapik Jakub21012-11213-1
12Sak Kamil21012-11215-3
13Tokarski Sławomir22004-4624-18
14Szturc Przemysław000000000

Zaawansowana III

pdf
#Imię i NazwiskoPunktyMeczeMecze WygraneWygrane SetyPrzegrane SetyBilans ZS/PSWygrane GemyPrzegrane GemyBilans WG/PG
1Łukasik Janusz361212240241454699
2Ciepiela Gerard2598163131084959
3Pękala Sławomir20861248863848
4Król Tomasz105256-14849-1
5Kozerski Tomasz44008-81148-37
6Syta Przemysław33006-61036-26
7Flak Stanisław33006-6636-30
8Pękalski Aleksander33006-6436-32
9Krawczyk Grzegorz22004-4824-16
10Grabski Piotr22004-4724-17
11Piechota Łukasz23006-6636-30
12Gawałkiewicz Maciej11002-2412-8
13Pomorski Szymon11002-2312-9

Zaawansowana IV

pdf
#Imię i NazwiskoPunktyMeczeMecze WygraneWygrane SetyPrzegrane SetyBilans ZS/PSWygrane GemyPrzegrane GemyBilans WG/PG
1Rakoczy Ryszard238715312975740
2Aksamit Dariusz16651037764630
3Lisak Piotr15551028623923
4Mazanek Michał156495464577
5Dziarkowski Grzegorz1473710-381774
6Bałaziński Michał1353853543222
7Piasecki Andrzej115266053530
8Kołodziejczyk Jakub961310-74571-26
9Chmielewski Piotr961310-73770-33
10Brzeski Jacek770014-143385-52
11Koźmiński Paweł42123-11826-8
12Budkowski Mateusz11002-2613-7
13Oświecimski Konrad000000000

Średnio zaawansowana-wyższa I

pdf
#Imię i NazwiskoPunktyMeczeMecze WygraneWygrane SetyPrzegrane SetyBilans ZS/PSWygrane GemyPrzegrane GemyBilans WG/PG
1Kuźniar Maciej251071512313811820
2Lorek Krzysztof19751266764630
3Kegel Łukasz19851174897811
4Mączka Marek17651147635211
5Bednarczyk Rafał1693713-690106-16
6Śliwka Tomasz15551019642737
7Augustyn Wojciech135385363558
8Paszek Szymon860212-103276-44
9Błyskal Tomasz622404251213
10Kowalski Marek650110-93366-33
11Wesołowski Robert53026-43046-16
12Bałaziński Jakub43016-52136-15
13Pamuła Łukasz11002-2713-6

Średnio zaawansowana-wyższa II

pdf
#Imię i NazwiskoPunktyMeczeMecze WygraneWygrane SetyPrzegrane SetyBilans ZS/PSWygrane GemyPrzegrane GemyBilans WG/PG
1Chełmecki Patryk2799185131309931
2Pichowski Jaromir2597166101228636
3Dubiel Sebastian228714311954055
4Kurdziel Piotr19851174876621
5Francuziak Tomasz1773109188844
6Siwiec Tomasz137368-265650
7Malicki Maciej1171412-84781-34
8Nazarewicz Robert83253245369
9Castaldo Francesco870114-134690-44
10Dutka Mateusz64126-43146-15
11Strojniak Grzegorz64127-51645-29
12Bąk Marcin54018-72854-26
13Jurek Jarosław11002-2412-8

Średnio zaawansowana-wyższa III

pdf
#Imię i NazwiskoPunktyMeczeMecze WygraneWygrane SetyPrzegrane SetyBilans ZS/PSWygrane GemyPrzegrane GemyBilans WG/PG
1Grzybowski Jacek30119184141226359
2Bochenek Mariusz2799180181083573
3Liskiewicz Mateusz17751055735617
4Kowalczyk Aleksander1793812-47280-8
5Knapik Karol167497269618
6Włodarczyk Łukasz1043633482820
7Szafron Michał861211-92972-43
8Dobosz Witold75128-62454-30
9Bujacz Jarosław53125-31029-19
10Korzeniak Stanisław54018-71746-29
11Kita Kacper44008-82148-27
12Soja Rafał33005-51536-21
13Kulig Paweł000000000

Średnio zaawansowana-wyższa IV

pdf
#Imię i NazwiskoPunktyMeczeMecze WygraneWygrane SetyPrzegrane SetyBilans ZS/PSWygrane GemyPrzegrane GemyBilans WG/PG
1Imiołek Maciej17651138835330
2Gabryszak Mariusz17651156805921
3Kurowska - Harmatys Alicja1272510-56179-18
4Sznilik Rafał95246-23758-21
5Skrobek Marcin84245-146424
6Krzyżanowski Mariusz622404241212
7Warchołek Damian63134-13338-5
8Ochyński Paweł52132125196
9Cyrek Paweł33006-61736-19
10Karolak Jacek11002-21013-3
11Wieczorek Łukasz11002-2512-7
12Korzenny Wojciech000000000
13Bugiel Patryk000000000

Średnio zaawansowana-wyższa V

pdf
#Imię i NazwiskoPunktyMeczeMecze WygraneWygrane SetyPrzegrane SetyBilans ZS/PSWygrane GemyPrzegrane GemyBilans WG/PG
1Dziuba Michał2510715871157936
2Garcia Joaquin228614681068026
3Padoan Fabio2296138598944
4Cygankiewicz Filip217714113914051
5Dudek Maciej147378-169663
6Dobek Mateusz135386267616
7Wrzesień Karolina1382514-975103-28
8Piotrowski Maciej750210-83769-32
9Skotnicki Stanisław54018-72252-30
10Jarzyna Dominik42123-11923-4
11Śmistek Krzysztof43016-52534-9
12Duda Rafał12004-4124-23

Średnio zaawansowana-wyższa VI

pdf
#Imię i NazwiskoPunktyMeczeMecze WygraneWygrane SetyPrzegrane SetyBilans ZS/PSWygrane GemyPrzegrane GemyBilans WG/PG
1Cawalowski Paolo228714212955837
2Piechura Stanisław125375254459
3Kogut Dominik106239-64063-23
4Wróbel Anna942541413011
5Michalik Jacek85137-44352-9
6Uchacz Andrzej622404241212
7Franaszek Jan62241321174
8Zemowski Paweł42123-12125-4
9Molenda Grzegorz32014-31625-9
10Gorol Michał33006-61736-19
11Benda Szymon11002-2312-9
12Gandzel Tomasz000000000

Średnio-zaawansowana I

pdf
#Imię i NazwiskoPunktyMeczeMecze WygraneWygrane SetyPrzegrane SetyBilans ZS/PSWygrane GemyPrzegrane GemyBilans WG/PG
1Najdyhor Hubert311110203171388949
2Stanisz Michał221061284947420
3Filipczyk Wiesław199599087834
4Facundo Ponce Juan17651138814239
5Maguński Kamil1253743624517
6Tyrakowski Michał12100220-1851123-72
7Mazan Jan1043624412516
8Kucharski Rafał95245-150455
9Galewski Jakub8424403437-3
10Pięta Szczepan74137-43248-16
11Telega Hubert64126-42242-20
12Ptasiński Grzegorz550010-101860-42
13Zatorski Maciej42122020191
14Krakówka Tomasz3112111082
15Stewart Matt000000000
16Korta Jakub000000000

Średnio-zaawansowana II

pdf
#Imię i NazwiskoPunktyMeczeMecze WygraneWygrane SetyPrzegrane SetyBilans ZS/PSWygrane GemyPrzegrane GemyBilans WG/PG
1Smoleń Konrad2698172151056243
2Nowak Paweł228714410934647
3Gach Mariusz199410100827012
4Wesołowski Jakub186612111762353
5Michalski Łukasz18741174916427
6Buchowski Mieszko136378-15965-6
7Mazur Daniel126366049481
8Placek Maciej126269-36074-14
9Szczełkun Olaf116368-25170-19
10Gamza Marcin770014-142184-63
11Szydło Piotr33006-61737-20
12Gawlik Szczepan33006-61136-25
13Ćwik Sebastian33006-6836-28
14Wojciechowicz Robert11002-2412-8
15Szadkowski Michał000000000
16Glanowski Patryk000000000

Średnio-zaawansowana III

pdf
#Imię i NazwiskoPunktyMeczeMecze WygraneWygrane SetyPrzegrane SetyBilans ZS/PSWygrane GemyPrzegrane GemyBilans WG/PG
1Niedźwiedzki Mateusz27108175121138132
2Gutowski Zbigniew261261415-1125129-4
3Lisowski Piotr2085128492839
4Roszkowski Adrian186612210782949
5Jakubczyk Grzegorz18103814-683106-23
6Majek Michał16651037744034
7Kowal Andrzej1564945654025
8Budzik Piotr1244817502426
9Gugulski Łukasz1171413-95691-35
10Glijer Wojciech84146-248480
11Garbala Kamil63134-12228-6
12Pietrzyk Andrzej53125-31631-15
13Szymański Jurji550010-101060-50
14Casotto Sebastiano44008-81948-29
15Sopel Krzysztof31121116133
16Wójcicki Piotr33006-62137-16

Średnio-zaawansowana Kobiet I

pdf
#Imię i NazwiskoPunktyMeczeMecze WygraneWygrane SetyPrzegrane SetyBilans ZS/PSWygrane GemyPrzegrane GemyBilans WG/PG
1Pyrich Justyna20105911-27587-12
2Derdaś Anna197612210813942
3Mielecka Krystyna19851174786810
4Morawska Marta186612012733043
5Ślósarz Dorota186612111751857
6Taborska Joanna1282412-84885-37
7Michalik Magdalena95246-23348-15
8Kusy Magdalena832523341420
9Flejszar Marta85138-53449-15
10Potrawka Karolina660011-113072-42
11Kołodziej Katarzyna550010-101560-45
12Malcharek Anna11002-2713-6

Średnio-zaawansowana Kobiet II

pdf
#Imię i NazwiskoPunktyMeczeMecze WygraneWygrane SetyPrzegrane SetyBilans ZS/PSWygrane GemyPrzegrane GemyBilans WG/PG
1Szymuś Agata248816016961482
2Dyląg Justyna18751156744628
3Wojtyczka Ewelina1143734483513
4Fundament Sylwia115365139363
5Osiecka Katarzyna115365146460
6Perez-Mazan Marlin84146-236333
7Moździoch Weronika861210-81964-45
8Głogowska Anna550010-10860-52
9Czopik Małgorzata22004-4924-15
10Niemczyk Anna11002-2612-6
11Garlicka Anna11002-2112-11
12Kuraszyńska Agnieszka000000000
13Dutkowska Aleksandra000000000

Zaawansowana Kobiet I

pdf
#Imię i NazwiskoPunktyMeczeMecze WygraneWygrane SetyPrzegrane SetyBilans ZS/PSWygrane GemyPrzegrane GemyBilans WG/PG
1Franczyk Anna155510010632142
2Czopik Zuzanna155510010612140
3Skibińska-Flaga Katarzyna53124-22731-4
4Bednarczyk- Mleczko Agnieszka53124-22331-8
5Panuś Joanna53124-21430-16
6Łozińska Wiktoria22004-4724-17
7Fryc Magdalena22004-4524-19
8Klimas Dominika11002-21214-2
9Mlost Julia11002-2412-8
10Ostrowska Agnieszka11002-2412-8

Zaawansowana Kobiet II

pdf
#Imię i NazwiskoPunktyMeczeMecze WygraneWygrane SetyPrzegrane SetyBilans ZS/PSWygrane GemyPrzegrane GemyBilans WG/PG
1Stochel Teresa186612012731657
2Wieczorek Agnieszka1464853584711
3Klimas Lucyna1061410-64965-16
4Nosal Aneta933606361224
5Węgrzynowska Martyna95248-43456-22
6Derdaś-Barańska Magdalena622404241212
7Związek Teresa54018-71846-28
8Strzała Magdalena4212201518-3
9Pietras-Chorabik Katarzyna22004-4724-17
10Lichwicka Paulina22004-4624-18

+55

pdf
#Imię i NazwiskoPunktyMeczeMecze WygraneWygrane SetyPrzegrane SetyBilans ZS/PSWygrane GemyPrzegrane GemyBilans WG/PG
1Mączka Marek155510010601149
2Skąpski Jan1253752502723
3Uchacz Andrzej104363334295
4Gutowski Zbigniew75128-61454-40
5Krzyżyk Jarosław63134-12324-1
6Kusek Wojciech22004-41124-13
7Nahlik Krzysztof22004-4124-23
8Irzyk Ireneusz000000000

Deblowa Pro

pdf
#Imię i NazwiskoPunktyMeczeMecze WygraneWygrane SetyPrzegrane SetyBilans ZS/PSWygrane GemyPrzegrane GemyBilans WG/PG
1Avonza Horta M. / Rodriguez A.62241328199
2Wojtasik K. / Górski Ł.42024-22627-1
3Hahn J. / Bogdański M.3112021239
4Motak Z. / Bugno M.31121111110
5Dziarkowska A. / Zych E.22004-4724-17
6Pytel M. / Mlost J.000000000
7Wojdyło J. / Durczyński S.000000000
8Zięba S. / Stawowiak M.000000000
9Chojnacki J. / Micher B.000000000
10Leśniak - Ogarek M. / Kowalik N.000000000
11Fijałkowski M. / Szybowski A.000000000
12Augustyn D. / Mazurek J.000000000
13Kołodziej M. / Nogieć M.000000000
14Darowski D. / Fundament M.000000000

Deblowa Zaawansowana

pdf
#Imię i NazwiskoPunktyMeczeMecze WygraneWygrane SetyPrzegrane SetyBilans ZS/PSWygrane GemyPrzegrane GemyBilans WG/PG
1Gomółka J. / Śpiewak S.2799181171115259
2Motak Z. / Bugno M.16651037725022
3Prędotka T. / Derdaś-Barańska M.125375259554
4Zając J. / Czernecki K.104363345405
5Dubiel S. / Lisak P.8424403640-4
6Borowski M. / Gawałkiewicz M.74136-34549-4
7Olszowik G. / Olszowik B.760112-114577-32
8Koźmiński P. / Aksamit D.53125-32940-11
9Bogdański M. / Kołodziejczyk J.54018-73153-22
10Dziarkowski T. / Dziarkowski G.43016-52441-17
11Morawiec R. / Morawiec K.000000000
12Avonza Horta M. / Rodriguez A.000000000

Deblowa Średnio-zaawansowana

pdf
#Imię i NazwiskoPunktyMeczeMecze WygraneWygrane SetyPrzegrane SetyBilans ZS/PSWygrane GemyPrzegrane GemyBilans WG/PG
1Padoan F. / Cawalowski P.2598166101057629
2Ślósarz M. / Ślósarz D.209411101100991
3Mączka M. / Paluch J.186612111782652
4Kubicki K. / Kubicka W.16749726669-3
5Kuźniar M. / Nowak P.1564954685414
6Pichowski J. / Bednarczyk R.1583712-57798-21
7Dziuba M. / Kegel Ł.1454936644123
8Adamczyk R. / Zaleśkiewicz G.970214-124986-37
9Klimas L. / Franczyk A.650110-93665-29
10Roszkowski A. / Przybył M.22004-41225-13
11Lichwicka P. / Nowak W.22004-4824-16
12Wrzesień K. / Skotnicki S.000000000
13Czopik M. / Niemczyk A.000000000
SEZON LATO 2018
  • Wyjazd na turniej ATP/WTA w RZYMIE dla zwycięzców grup singlowych (nie dotyczy grup Junior i +55).
    Nagroda obejmuje: transport to Rzymu, noclegi, bilety na mecze
  • Sprzęt sportowy firmy WILSON
  • Karnety do Flex Sport & Health Club
  • Bony zniżkowe na wakacje z Relaksmisją
  • Treningi w Functional Gym
  • Bony do Strefy Tenisa
  • Losowany wyjazd na turniej ATP/WTA w Rzymie, spośród wszystkich osób, które rozegrają 90% spotkań w swojej grupie (nie dotyczy grup Junior)
  • Nagrody losowane podczas imprezy kończącej rozgrywki. 

RELACJE FOTO Z TENISOWYCH WYJAZDÓW

Tak bawimy się na tenisowych wyjazdach dla zwycięzców Relaksmisja Tennis League. Biuro podróży Relaksmisja zabrało nas już na turnieje do Rzymu, Hamburga, Paryża, Halle, Madrytu i Londyn

TENISOWE WYJAZDY

ZGŁOSZENIA DO LIGI
ROZGRYWKI SINGLOWE



Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem ligi i akceptuję jego treść

Wyrażam zgodę przekazanie danych kontaktowych (numer telefonu oraz e-mail) pozostałym uczestnikom danej grupy dla celów związanych z umawianiem spotkań ligowych.

ZGŁOSZENIA DO LIGI
ROZGRYWKI DEBLOWE

 




Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem ligi i akceptuję jego treść

Wyrażam zgodę przekazanie danych kontaktowych (numer telefonu oraz e-mail) pozostałym uczestnikom danej grupy dla celów związanych z umawianiem spotkań ligowych.